B72210S0441K331
EPCOSEPCOS
B72210S0441K331 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B72210S0441K331
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM
lomakkeissa: B72210S0441K331.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B72210S0441K331: n tekniset tiedot
Osa numero B72210S0441K331 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 386632 pcs Tietolomake B72210S0441K331.pdf
Varistorijännite (Typ) 715V Varistorin jännite (min) 643.5V
Varistorin jännite (maksimi) 786.5V Sarja StandarD
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Disc 10mm
Muut nimet B72210S 441K331
B72210S441K331
B72210S441K331-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 585V
Suurin AC volttia 440V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 47J Yksityiskohtainen kuvaus 715V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Nykyinen - Surge 2.5kA Kapasitanssi @ Taajuus 158pF @ 1kHz