B72587H3300K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B72587H3300K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 47V 800A RADIAL
lomakkeissa: B72587H3300K.pdf
  • Viesti
B72587H3300K: n tekniset tiedot
Osa numero B72587H3300K Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 47V 800A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2975 pcs Tietolomake B72587H3300K.pdf
Varistorijännite (Typ) 47V Varistorin jännite (min) 42.3V
Varistorin jännite (maksimi) 51.7V Sarja SHCV
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet SR1K30M155X Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 38V Suurin AC volttia 30V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 4.2J
Yksityiskohtainen kuvaus 47V 800A Varistor Through Hole Radial Nykyinen - Surge 800A
Kapasitanssi @ Taajuus 1.5µF @ 1kHz