B72650M0200K072
EPCOSEPCOS
B72650M0200K072 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B72650M0200K072
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 33V 100A 3225
lomakkeissa: B72650M0200K072.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
B72650M0200K072: n tekniset tiedot
Osa numero B72650M0200K072 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 33V 100A 3225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86522 pcs Tietolomake B72650M0200K072.pdf
Varistorijännite (Typ) 33V Varistorin jännite (min) 29.7V
Varistorin jännite (maksimi) 36.3V Sarja -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Muut nimet 495-76476-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount, MLCV
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 26V
Suurin AC volttia 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 0.60J Yksityiskohtainen kuvaus 33V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
Nykyinen - Surge 100A Kapasitanssi @ Taajuus 980pF @ 1kHz