B72660M0600S172
EPCOSEPCOS
B72660M0600S172 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B72660M0600S172
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 100V 1.2KA 4032
lomakkeissa: B72660M0600S172.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
B72660M0600S172: n tekniset tiedot
Osa numero B72660M0600S172 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 100V 1.2KA 4032 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 167261 pcs Tietolomake B72660M0600S172.pdf
Varistorijännite (Typ) 100V Varistorin jännite (maksimi) 118V
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4032 (1080 Metric) Muut nimet 495-76489-2
B72660M 600S172
B72660M0600S172-ND
B72660M600S172
B72660M600S172-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount, MLCV Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 85V Suurin AC volttia 60V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 4.8J
Yksityiskohtainen kuvaus 100V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 4032 (1080 Metric) Nykyinen - Surge 1.2kA
Kapasitanssi @ Taajuus 480pF @ 1kHz