B78108T1182K009
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B78108T1182K009
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.8UH 540MA 300 MOHM
lomakkeissa: B78108T1182K009.pdf
  • Viesti
B78108T1182K009: n tekniset tiedot
Osa numero B78108T1182K009 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 1.8UH 540MA 300 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3128 pcs Tietolomake B78108T1182K009.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
suojaus Unshielded Sarja MCC
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet B78108T1182K 9
B78108T1182K 9
B78108T1182K9
B78108T1182K9-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 1.8µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 130MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 540mA 300 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 540mA Nykyinen - värikylläisyys -