B78108T1223K009
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B78108T1223K009
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH
lomakkeissa: B78108T1223K009.pdf
  • Viesti
B78108T1223K009: n tekniset tiedot
Osa numero B78108T1223K009 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4937 pcs Tietolomake B78108T1223K009.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
suojaus Unshielded Sarja MCC
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 2.52MHz
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet B78108T1223K 9
B78108T1223K 9
B78108T1223K9
B78108T1223K9-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.52MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 30MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 3.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 170mA Nykyinen - värikylläisyys -