B78108T1682K000
Tuote-esittely
Osa numero: B78108T1682K000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45 OHM
lomakkeissa: B78108T1682K000.pdf
  • Viesti
B78108T1682K000: n tekniset tiedot
Osa numero B78108T1682K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4505 pcs Tietolomake B78108T1682K000.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
suojaus Unshielded Sarja MCC
Arvioinnit - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet B78108T1682K
B78108T1682K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 70MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.45 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.45 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -