B78108T3151K
Tuote-esittely
Osa numero: B78108T3151K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 1.02A 155 MOHM
lomakkeissa: B78108T3151K.pdf
  • Viesti
B78108T3151K: n tekniset tiedot
Osa numero B78108T3151K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 150NH 1.02A 155 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3551 pcs Tietolomake B78108T3151K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
suojaus Unshielded Sarja MCC
Arvioinnit - Q @ Freq 38 @ 25.2MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet B78108T3151K000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ceramic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25.2MHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 500MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Wirewound Inductor 1.02A 155 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 155 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.02A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B78108T3151K9
B78108T3151K9
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: FIXED IND 150NH 1.02A 155 MOHM