B78108T3391K
Tuote-esittely
Osa numero: B78108T3391K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 390NH 790MA 270 MOHM
lomakkeissa: B78108T3391K.pdf
  • Viesti
B78108T3391K: n tekniset tiedot
Osa numero B78108T3391K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 390NH 790MA 270 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4413 pcs Tietolomake B78108T3391K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
suojaus Unshielded Sarja MCC
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet B78108T3391K000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ceramic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25.2MHz induktanssi 390nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 300MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 390nH Unshielded Wirewound Inductor 790mA 270 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 790mA Nykyinen - värikylläisyys -