B78148E1223K009
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B78148E1223K009
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 1.3A 105 MOHM TH
lomakkeissa: B78148E1223K009.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
B78148E1223K009: n tekniset tiedot
Osa numero B78148E1223K009 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.3A 105 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 602836 pcs Tietolomake B78148E1223K009.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
suojaus Unshielded Sarja BC
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 100kHz
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet B78148E1223K 9 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 12MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 105 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 105 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.3A
Nykyinen - värikylläisyys 1.25A