B78148E1682K000
EPCOSEPCOS
B78148E1682K000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B78148E1682K000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 2.45A 105 MOHM
lomakkeissa: B78148E1682K000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
B78148E1682K000: n tekniset tiedot
Osa numero B78148E1682K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 2.45A 105 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 579225 pcs Tietolomake B78148E1682K000.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
suojaus Unshielded Sarja BC+
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-6961-2
B78148E1682K
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.453" (11.50mm) Taajuus - Self Resonant 25MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.45A 105 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 105 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.45A Nykyinen - värikylläisyys 2.3A