B78148S1682K000
Tuote-esittely
Osa numero: B78148S1682K000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 670MA 510 MOHM
lomakkeissa: B78148S1682K000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
B78148S1682K000: n tekniset tiedot
Osa numero B78148S1682K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 670MA 510 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 733294 pcs Tietolomake B78148S1682K000.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
suojaus Unshielded Sarja BC
Arvioinnit - Q @ Freq 65 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B78148S1682K
B78148S1682K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 75MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 670mA 510 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 510 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 670mA Nykyinen - värikylläisyys -