B78148T1104K
Tuote-esittely
Osa numero: B78148T1104K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 85MA 12.5 OHM TH
lomakkeissa: B78148T1104K.pdf
  • Viesti
B78148T1104K: n tekniset tiedot
Osa numero B78148T1104K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 100UH 85MA 12.5 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4423 pcs Tietolomake B78148T1104K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.130" Dia (3.30mm)
suojaus Unshielded Sarja MCC
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 2.52MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B78148T1104K000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.52MHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.386" (9.80mm) Taajuus - Self Resonant 11MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 12.5 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 12.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 85mA Nykyinen - värikylläisyys -