B78148T1272K
Tuote-esittely
Osa numero: B78148T1272K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.7UH 480MA 400 MOHM
lomakkeissa: B78148T1272K.pdf
  • Viesti
B78148T1272K: n tekniset tiedot
Osa numero B78148T1272K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 480MA 400 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6372 pcs Tietolomake B78148T1272K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.130" Dia (3.30mm)
suojaus Unshielded Sarja MCC
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B78148T1272K000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 2.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.386" (9.80mm) Taajuus - Self Resonant 110MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 400 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 480mA Nykyinen - värikylläisyys -