B78476A8317A003
EPCOSEPCOS
B78476A8317A003 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B78476A8317A003
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PULSE XFMR 1CT:1CT 350UH
lomakkeissa: B78476A8317A003.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
  • Viesti
B78476A8317A003: n tekniset tiedot
Osa numero B78476A8317A003 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PULSE XFMR 1CT:1CT 350UH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29508 pcs Tietolomake B78476A8317A003.pdf
Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen 1CT:1CT muuntaja Tyyppi LAN 10/100/1000 Base-T
Koko / Dimension 0.693" L x 0.476" W (17.60mm x 12.10mm) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet 495-4027-2
B78476A8317A 3
B78476A8317A 3
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
induktanssi 350µH Korkeus - Istuva (Max) 0.228" (5.80mm)