B81122C1102M
EPCOSEPCOS
B81122C1102M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B81122C1102M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1000PF 20% 250VAC RAD
lomakkeissa: B81122C1102M.pdf
  • Viesti
B81122C1102M: n tekniset tiedot
Osa numero B81122C1102M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1000PF 20% 250VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3399 pcs Tietolomake B81122C1102M.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Toleranssi ±20% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Sarja B81122
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-1629
B81122C1102M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP)
Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP) Radial kapasitanssi 1000pF