B82141A1223K009
EPCOSEPCOS
B82141A1223K009 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82141A1223K009
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 335MA 900 MOHM TH
lomakkeissa: B82141A1223K009.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
B82141A1223K009: n tekniset tiedot
Osa numero B82141A1223K009 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 22UH 335MA 900 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 570675 pcs Tietolomake B82141A1223K009.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
suojaus Unshielded Sarja SBC
Arvioinnit - Q @ Freq 55 @ 2.52MHz
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet B82141A1223K 9
B82141A1223K9
B82141A1223K9-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.52MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 12MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Wirewound Inductor 335mA 900 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 335mA Nykyinen - värikylläisyys -