B82141A1682K000
EPCOSEPCOS
B82141A1682K000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82141A1682K000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 480MA 430 MOHM
lomakkeissa: B82141A1682K000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
B82141A1682K000: n tekniset tiedot
Osa numero B82141A1682K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 480MA 430 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 614533 pcs Tietolomake B82141A1682K000.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
suojaus Unshielded Sarja SBC
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet B82141A1682K
B82141A1682K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 40MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 430 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 480mA Nykyinen - värikylläisyys -