B82141B1104J
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82141B1104J
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 170MA 3.5 OHM TH
lomakkeissa: B82141B1104J.pdf
  • Viesti
B82141B1104J: n tekniset tiedot
Osa numero B82141B1104J Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 100UH 170MA 3.5 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4433 pcs Tietolomake B82141B1104J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.118" Dia (3.00mm)
suojaus Unshielded Sarja SBC
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 796kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B82141B1104J000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 796kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) Taajuus - Self Resonant 5.3MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 3.5 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 170mA Nykyinen - värikylläisyys -