B82141B1222K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82141B1222K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 630MA 250 MOHM
lomakkeissa: B82141B1222K.pdf
  • Viesti
B82141B1222K: n tekniset tiedot
Osa numero B82141B1222K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 630MA 250 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4342 pcs Tietolomake B82141B1222K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.118" Dia (3.00mm)
suojaus Unshielded Sarja SBC
Arvioinnit - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B82141B1222K000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) Taajuus - Self Resonant 130MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 630mA 250 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 630mA Nykyinen - värikylläisyys -