B82141B1333K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82141B1333K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 300MA 1.12 OHM TH
lomakkeissa: B82141B1333K.pdf
  • Viesti
B82141B1333K: n tekniset tiedot
Osa numero B82141B1333K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 300MA 1.12 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3835 pcs Tietolomake B82141B1333K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.118" Dia (3.00mm)
suojaus Unshielded Sarja SBC
Arvioinnit - Q @ Freq 55 @ 2.52MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B82141B1333K000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.52MHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) Taajuus - Self Resonant 10MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 1.12 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.12 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 300mA Nykyinen - värikylläisyys -