B82143B1102K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82143B1102K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 2A 80 MOHM TH
lomakkeissa: B82143B1102K.pdf
  • Viesti
B82143B1102K: n tekniset tiedot
Osa numero B82143B1102K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 1UH 2A 80 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7024 pcs Tietolomake B82143B1102K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
suojaus Unshielded Sarja HBC
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1µH Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm)
Taajuus - Self Resonant 195MHz Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 80 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Nykyinen arvostelu 2A