B82144B1682K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82144B1682K000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 1.6A 150 MOHM TH
lomakkeissa: B82144B1682K000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
B82144B1682K000: n tekniset tiedot
Osa numero B82144B1682K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 1.6A 150 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 353097 pcs Tietolomake B82144B1682K000.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.256" Dia (6.50mm)
suojaus Unshielded Sarja LBC
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B82144B1682K
B82144B1682K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm) Taajuus - Self Resonant 60MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 150 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.6A Nykyinen - värikylläisyys -