B82144B2223K000
EPCOSEPCOS
B82144B2223K000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82144B2223K000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 2.1A 175 MOHM TH
lomakkeissa: B82144B2223K000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
B82144B2223K000: n tekniset tiedot
Osa numero B82144B2223K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 22UH 2.1A 175 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 90793 pcs Tietolomake B82144B2223K000.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.256" Dia (6.50mm)
suojaus Unshielded Sarja LBC
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 252kHz
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-6759-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) Taajuus - Self Resonant 10MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 175 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 175 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.1A Nykyinen - värikylläisyys 2A