B82144F2103K
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B82144F2103K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82144F2103K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 2.45A 120 MOHM TH
lomakkeissa: B82144F2103K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
3000 pcs
  • Viesti
B82144F2103K: n tekniset tiedot
Osa numero B82144F2103K Valmistaja EPCOS (TDK)
Kuvaus FIXED IND 10UH 2.45A 120 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 291746 pcs Tietolomake B82144F2103K.pdf
Jännite - Breakdown Axial Käyttö Unshielded
Tyyppi Wirewound Koko / Dimension 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm)
Sarja LBC RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Arvioinnit - Polarisaatio Axial
Muut nimet 495-6780-2
B82144F2103K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero B82144F2103K Korkeus - Istuva (Max) -
Laitteiston tyyppi 10µH Taajuus - Testi 22MHz
Taajuus - Self Resonant 120 mOhm Max Laajennettu kuvaus 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.45A 120 mOhm Max Axial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Halkaisija - Olkapää 40 @ 252kHz
Kuvaus FIXED IND 10UH 2.45A 120 MOHM TH Viiveaika 1MHz
DC Resistance (DCR) 2.85A Nykyinen arvostelu 2.45A