B82422A1682K100
EPCOSEPCOS
B82422A1682K100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82422A1682K100
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 135MA 2.8 OHM
lomakkeissa: B82422A1682K100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
B82422A1682K100: n tekniset tiedot
Osa numero B82422A1682K100 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 135MA 2.8 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 484673 pcs Tietolomake B82422A1682K100.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Unshielded Sarja SIMID
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq 27 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Muut nimet 495-1705-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) Taajuus - Self Resonant 90MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 2.8 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 135mA Nykyinen - värikylläisyys -