B82422T1124K000
EPCOSEPCOS
B82422T1124K000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82422T1124K000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120UH SMD
lomakkeissa: B82422T1124K000.pdf
  • Viesti
B82422T1124K000: n tekniset tiedot
Osa numero B82422T1124K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 120UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5199 pcs Tietolomake B82422T1124K000.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Unshielded Sarja SIMID
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Muut nimet B82422T1124K
B82422T1124K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
induktanssi 120µH Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 120µH Unshielded Wirewound Inductor 2-SMD, J-Lead