B82432T1682K000
EPCOSEPCOS
B82432T1682K000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82432T1682K000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 700MA 300 MOHM
lomakkeissa: B82432T1682K000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B82432T1682K000: n tekniset tiedot
Osa numero B82432T1682K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 700MA 300 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 240557 pcs Tietolomake B82432T1682K000.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 (4532 Metric) Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja SIMID
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Muut nimet 495-1766-2
B82432T1682K
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 36MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 300 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -