B82442T1124K050
EPCOSEPCOS
B82442T1124K050 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82442T1124K050
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120UH 440MA 1.29 OHM
lomakkeissa: B82442T1124K050.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
B82442T1124K050: n tekniset tiedot
Osa numero B82442T1124K050 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 120UH 440MA 1.29 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 161648 pcs Tietolomake B82442T1124K050.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 2220 (5650 Metric) Koko / Dimension 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
suojaus Unshielded Sarja SIMID
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Muut nimet B82442T1124K 50
B82442T1124K50
B82442T1124K50-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 796kHz induktanssi 120µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.209" (5.30mm) Taajuus - Self Resonant 5.3MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 120µH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 1.29 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.29 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 440mA Nykyinen - värikylläisyys 670mA