B82466G152M
Tuote-esittely
Osa numero: B82466G152M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 920MA 145 MOHM
lomakkeissa: B82466G152M.pdf
  • Viesti
B82466G152M: n tekniset tiedot
Osa numero B82466G152M Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 920MA 145 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6054 pcs Tietolomake B82466G152M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
suojaus Shielded Sarja B82466G0
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 495-4068-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 920mA 145 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 145 mOhm
Nykyinen arvostelu 920mA Nykyinen - värikylläisyys 1A