B82469G1911M
Tuote-esittely
Osa numero: B82469G1911M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 910NH 2A 33 MOHM SMD
lomakkeissa: B82469G1911M.pdf
  • Viesti
B82469G1911M: n tekniset tiedot
Osa numero B82469G1911M Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 910NH 2A 33 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6076 pcs Tietolomake B82469G1911M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
suojaus Shielded Sarja B82469G1
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 495-4064-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 910nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 910nH Shielded Wirewound Inductor 2A 33 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 33 mOhm
Nykyinen arvostelu 2A Nykyinen - värikylläisyys -