B82504WA16
EPCOSEPCOS
B82504WA16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82504WA16
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CMC 120UH 16A 2LN CHAS MT
lomakkeissa: B82504WA16.pdf
  • Viesti
B82504WA16: n tekniset tiedot
Osa numero B82504WA16 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CMC 120UH 16A 2LN CHAS MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6276 pcs Tietolomake B82504WA16.pdf
Voltage Rating - DC 600V Voltage Rating - AC 500V
Koko / Dimension 3.071" L x 1.102" W (78.00mm x 28.00mm) Sarja B82504
Arvioinnit - Pakkaus Tray
Pakkaus / Case - Muut nimet 495-5713
B82504W A 16
B82504W0000A016
B82504WA16-ND
Käyttölämpötila - Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi @ Taajuus 120µH @ 100kHz
Korkeus (Max) 1.457" (37.00mm) Suodatintyyppi Power Line
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 120µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Chassis Mount 16A DCR 19 mOhm (Typ)
DC-vastus (DCR) (maksimi) 19 mOhm (Typ) Card Paksuus (mm) 16A