B82789C0113H002
EPCOSEPCOS
B82789C0113H002 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82789C0113H002
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CMC 11UH 300MA 2LN SMD AEC-Q200
lomakkeissa: B82789C0113H002.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
B82789C0113H002: n tekniset tiedot
Osa numero B82789C0113H002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CMC 11UH 300MA 2LN SMD AEC-Q200 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 112692 pcs Tietolomake B82789C0113H002.pdf
Voltage Rating - DC 80V Voltage Rating - AC 42V
Koko / Dimension 0.205" L x 0.126" W (5.20mm x 3.20mm) Sarja B82789
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Horizontal, 4 L-Lead Muut nimet B82789C 113H 2
B82789C 113H 2
B82789C113H2
B82789C113H2-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi @ Taajuus 11µH @ 100kHz
Korkeus (Max) 0.118" (3.00mm) Suodatintyyppi Signal Line
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 11µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300mA DCR 250 mOhm
DC-vastus (DCR) (maksimi) 250 mOhm Card Paksuus (mm) 300mA