B82790C0105N240
EPCOSEPCOS
B82790C0105N240 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82790C0105N240
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CMC 1MH 500MA 2LN SMD AEC-Q200
lomakkeissa: B82790C0105N240.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
B82790C0105N240: n tekniset tiedot
Osa numero B82790C0105N240 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CMC 1MH 500MA 2LN SMD AEC-Q200 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21263 pcs Tietolomake B82790C0105N240.pdf
Voltage Rating - DC 80V Voltage Rating - AC 42V
Koko / Dimension 0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm) Sarja B82790
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Horizontal, 4 Gull Wing Muut nimet 495-4412-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi @ Taajuus 1mH @ 100kHz
Korkeus (Max) 0.205" (5.20mm) Suodatintyyppi Signal Line
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 1mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 170 mOhm (Typ)
DC-vastus (DCR) (maksimi) 170 mOhm (Typ) Card Paksuus (mm) 500mA