B84143B0180S080
EPCOSEPCOS
B84143B0180S080 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B84143B0180S080
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus LINE FILTER 520/300VAC 180A CHAS
lomakkeissa: B84143B0180S080.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 164 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 164 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
B84143B0180S080: n tekniset tiedot
Osa numero B84143B0180S080 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 520/300VAC 180A CHAS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 164 pcs Tietolomake B84143B0180S080.pdf
Jännite - Nimellinen DC - Jännite - Nimellisjännite 520V, 300V
päättyminen Style Terminal Post Sarja B84143B
Muut nimet 495-4524
B84143B 180S 80
B84143B180S80
Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi -
Taajuus - käyttö 50/60Hz Suodatintyyppi Three Phase (Delta)
nykyinen 180A kokoonpano Two Stage