B84312F100B3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B84312F100B3
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus LINE FILTER 100VDC/VAC 1A PNL MT
lomakkeissa: B84312F100B3.pdf
  • Viesti
B84312F100B3: n tekniset tiedot
Osa numero B84312F100B3 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 100VDC/VAC 1A PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2709 pcs Tietolomake B84312F100B3.pdf
Jännite - Nimellinen DC 100V Jännite - Nimellisjännite 100V
päättyminen Style Quick Connect Sarja B84312
Käyttölämpötila -25°C ~ 40°C Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
induktanssi - Taajuus - käyttö -
Suodatintyyppi Single Phase nykyinen 1A