SR2K20M474X
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
SR2K20M474X Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SR2K20M474X
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 33V 1.2KA RADIAL
lomakkeissa: SR2K20M474X.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SR2K20M474X: n tekniset tiedot
Osa numero SR2K20M474X Valmistaja EPCOS (TDK)
Kuvaus VARISTOR 33V 1.2KA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 128214 pcs Tietolomake SR2K20M474X.pdf
Varistorijännite (Typ) 29.7V Varistorin jännite (maksimi) 33V
Sarja - RoHS-tila Bulk
Polarisaatio Radial Muut nimet 495-4015
Suuntautuminen 1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA)
Porttien lukumäärä 26VDC Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 20VAC
Suurin AC volttia 7.8J Valmistajan osanumero SR2K20M474X
energia 1.2kA Kuvaus VARISTOR 33V 1.2KA RADIAL
Nykyinen - Surge 36.3V Kapasitanssi @ Taajuus 470000pF @ 1kHz
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SR2A
SR2A
valmistajat: Essentra Components
Kuvaus: SHEET METAL PLUG: 2.000 IN (50.8
Varastossa: 167564 pcs
ladata:
RFQ
SR297C682KAA
SR297C682KAA
valmistajat: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 6800PF 500V X7R RADIAL
Varastossa: 278520 pcs
ladata: SR297C682KAA.pdf
RFQ
SR2P-05C
SR2P-05C
valmistajat: IDEC
Kuvaus: RELAY SOCKET 8 POSITION DIN RAIL
ladata: SR2P-05C.pdf
SR2HARU
SR2HARU
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC SMART RESET 6PIN 4.0S 6UDFN
ladata: SR2HARU.pdf
SR2C-B4
SR2C-B4
valmistajat: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Kuvaus: SOLID STATE SENSOR
ladata: SR2C-B4.pdf
SR2PARU
SR2PARU
Kuvaus: IC SMART RESET 6PIN 7.5S 6UDFN
ladata: SR2PARU.pdf
SR297A151JAR
SR297A151JAR
valmistajat: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 150PF 500V NP0 RADIAL
ladata: SR297A151JAR.pdf
SR297A1R0CAR
SR297A1R0CAR
Kuvaus: CAP CER 1PF 500V NP0 RADIAL
ladata: SR297A1R0CAR.pdf
SR2LABU
SR2LABU
Kuvaus: IC SMART RESET 6PIN 6.0S 6UDFN
ladata: SR2LABU.pdf
SR2P-06
SR2P-06
valmistajat: IDEC
ladata: SR2P-06.pdf
SR2P-05
SR2P-05
ladata: SR2P-05.pdf
SR2LARU
SR2LARU
ladata: SR2LARU.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna