EK75CH032A
EK75CH032A
valmistajat: EasyBraid Co.
Kuvaus: CHISEL 30 3.20MM
Varastossa: 6385 pcs
ladata:
RFQ
EK75CP010
EK75CP010
valmistajat: EasyBraid Co.
Kuvaus: CONICAL SHARP 1.0MM
Varastossa: 5675 pcs
ladata: EK75CP010.pdf
RFQ
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna