EK80CB012
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
EK80CB012 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EK80CB012
Valmistaja / merkki: EasyBraid Co.
Tuotteen Kuvaus CHISEL 30DEG 1.2MM
lomakkeissa:
  • Viesti
EK80CB012: n tekniset tiedot
Osa numero EK80CB012 Valmistaja EasyBraid Co.
Kuvaus CHISEL 30DEG 1.2MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4352 pcs Tietolomake
Leveys 0.050" (1.27mm) Tip - Type Soldering
Tip - Muoto Chisel, Bent 30° Vihje - sirun koko -
lämpötila 788°F ~ 887°F (420°C ~ 475°C) Sarja EK
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 0.470" (11.94mm)