ET60CH032
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ET60CH032 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ET60CH032
Valmistaja / merkki: EasyBraid Co.
Tuotteen Kuvaus CHISEL 30 3.20MM
lomakkeissa: ET60CH032.pdf
  • Viesti
ET60CH032: n tekniset tiedot
Osa numero ET60CH032 Valmistaja EasyBraid Co.
Kuvaus CHISEL 30 3.20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4890 pcs Tietolomake ET60CH032.pdf
Leveys 0.130" (3.30mm) Tip - Type Soldering
Tip - Muoto Chisel 30° Vihje - sirun koko -
lämpötila 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) Sarja ET
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 0.315" (8.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.020" (0.50mm)