ET60K047
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ET60K047 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ET60K047
Valmistaja / merkki: EasyBraid Co.
Tuotteen Kuvaus KNIFE 4.70MM
lomakkeissa: ET60K047.pdf
  • Viesti
ET60K047: n tekniset tiedot
Osa numero ET60K047 Valmistaja EasyBraid Co.
Kuvaus KNIFE 4.70MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6073 pcs Tietolomake ET60K047.pdf
Leveys 0.187" (4.75mm) Tip - Type Soldering
Tip - Muoto Knife Vihje - sirun koko -
lämpötila 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) Sarja ET
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 0.512" (13.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.079" (2.00mm)