CDR31BP390BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP390BFURAB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDR31BP390BFURAB
Valmistaja / merkki: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 39PF 100V BP 0805
lomakkeissa: CDR31BP390BFURAB.pdf
  • Viesti
CDR31BP390BFURAB: n tekniset tiedot
Osa numero CDR31BP390BFURAB Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP CER 39PF 100V BP 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4275 pcs Tietolomake CDR31BP390BFURAB.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm) lämpötila kerroin BP
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti R (0.01%)
Yksityiskohtainen kuvaus 39pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 39pF