PLT1206Z9532LBTS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PLT1206Z9532LBTS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLT1206Z9532LBTS
Valmistaja / merkki: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES SMD 95.3KOHM 0.01% 0.4W 1206
lomakkeissa: PLT1206Z9532LBTS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PLT1206Z9532LBTS: n tekniset tiedot
Osa numero PLT1206Z9532LBTS Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus RES SMD 95.3KOHM 0.01% 0.4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12341 pcs Tietolomake PLT1206Z9532LBTS.pdf
Toleranssi ±0.01% lämpötila kerroin ±5ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja PLT paneeli tila 95.3 kOhms
Virta (wattia) 0.4W, 2/5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.033" (0.84mm)
ominaisuudet Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 95.3 kOhms ±0.01% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film Sävellys Thin Film