PLTT0805Z2800AGT5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PLTT0805Z2800AGT5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLTT0805Z2800AGT5
Valmistaja / merkki: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES SMD 280 OHM 0.05% 1/4W 0805
lomakkeissa: PLTT0805Z2800AGT5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
PLTT0805Z2800AGT5: n tekniset tiedot
Osa numero PLTT0805Z2800AGT5 Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus RES SMD 280 OHM 0.05% 1/4W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22832 pcs Tietolomake PLTT0805Z2800AGT5.pdf
Toleranssi ±0.05% lämpötila kerroin ±5ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Sarja PLTT paneeli tila 280 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 215°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.033" (0.84mm)
ominaisuudet Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 280 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film Sävellys Thin Film