B127J60ZB22P
ElectroswitchElectroswitch
Electroswitch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B127J60ZB22P
Valmistaja / merkki: Electroswitch
Tuotteen Kuvaus SWITCH ROCKER SPDT 0.5VA 28V
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
B127J60ZB22P: n tekniset tiedot
Osa numero B127J60ZB22P Valmistaja Electroswitch
Kuvaus SWITCH ROCKER SPDT 0.5VA 28V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9182 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 28V
päättyminen Style Solder Lug kytkin Toiminta Mom-Off-Mom
Sarja B Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 15.24mm x 12.70mm
Pakkaus Bulk Muut nimet Q4165662A
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In
mekaaninen Life - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals
Sähköinen Life 60,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Rocker Switch SPDT 0.5VA (AC/DC) 28V Panel Mount, Snap-In