PVM-10V271MG70E-R2
Elna AmericaElna America
PVM-10V271MG70E-R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PVM-10V271MG70E-R2
Valmistaja / merkki: Elna America
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD
lomakkeissa: PVM-10V271MG70E-R2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
PVM-10V271MG70E-R2: n tekniset tiedot
Osa numero PVM-10V271MG70E-R2 Valmistaja Elna America
Kuvaus CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 145507 pcs Tietolomake PVM-10V271MG70E-R2.pdf
Jännite - Rated 10V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.331" L x 0.331" W (8.40mm x 8.40mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PVM
Ripple Current @ High Frequency 3.22A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 604-1194-2
PVM10V271MG70ER2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.25 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 21 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 21 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 270µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PVM-10V221MG70E-R2
PVM-10V221MG70E-R2
valmistajat: Elna America
Kuvaus: CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V SMD
Varastossa: 46683 pcs
ladata: PVM-10V221MG70E-R2.pdf
RFQ
PVM-10
PVM-10
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 10A 600VDC
Varastossa: 3724 pcs
ladata: PVM-10.pdf
RFQ
PVM-16V680MF60E-R2
PVM-16V680MF60E-R2
valmistajat: Elna America
Kuvaus: CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
ladata: PVM-16V680MF60E-R2.pdf
PVM-10V680ME60E-R2
PVM-10V680ME60E-R2
Kuvaus: CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
ladata: PVM-10V680ME60E-R2.pdf
PVM-25
PVM-25
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 25A 600VDC