NP18-12FR
EnerSysEnerSys
EnerSys
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NP18-12FR
Valmistaja / merkki: EnerSys
Tuotteen Kuvaus BATTERY LEAD ACID 12V 17.2AH
lomakkeissa: NP18-12FR.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / Ei sovellettavissa
Varaston kunto 816 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 816 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4 pcs
  • Viesti
NP18-12FR: n tekniset tiedot
Osa numero NP18-12FR Valmistaja EnerSys
Kuvaus BATTERY LEAD ACID 12V 17.2AH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 816 pcs Tietolomake NP18-12FR.pdf
Paino 907.2g Jännite - Rated 12V
päättyminen Style Threaded Post, M5 Standard Charge Time -
Standard Charge Nykyinen - Koko / Dimension 7.13" L x 2.99" W x 6.57" H (181.0mm x 76.0mm x 167.0mm)
Toimitustiedot - Sarja Genesis® NP
Muut nimet Q8311088
T2389102
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / Not applicable purkautumismäärä 20Hr
Yksityiskohtainen kuvaus 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 17.2Ah kapasiteetti 17.2Ah