12SWS0439
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 12SWS0439
Valmistaja / merkki: Essentra Components
Tuotteen Kuvaus WASHER SHOULDER M3 NYLON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
12SWS0439: n tekniset tiedot
Osa numero 12SWS0439 Valmistaja Essentra Components
Kuvaus WASHER SHOULDER M3 NYLON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 359683 pcs Tietolomake
Kierre / Ruuvi / Reikäpituus #4 Sarja SW
Muut nimet RPC6314 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Nylon Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Halkaisija - Ulkopuolella 0.250" (6.35mm) 1/4" Halkaisija - Inside 0.120" (3.05mm)