27RT2811000
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 27RT2811000
Valmistaja / merkki: Essentra Components
Tuotteen Kuvaus BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS,
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
27RT2811000: n tekniset tiedot
Osa numero 27RT2811000 Valmistaja Essentra Components
Kuvaus BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS, Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 147854 pcs Tietolomake
Tyyppi Barbed Fastener Sarja -
niitti Pituus 0.890" (22.61mm) niitti Halkaisija -
Muut nimet RPC6336 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
materiaali Nylon Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
reiän halkaisija 0.281" (7.14mm) 9/32" Head Korkeus 0.110" (2.79mm)
Head Halkaisija 0.625" (15.88mm) Grip Range 0.093" ~ 0.500" (2.36mm ~ 12.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Barbed Fastener 0.093" ~ 0.500" (2.36mm ~ 12.70mm) Grip Range Nylon Väri Black
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
27RT187700PPB
27RT187700PPB
valmistajat: Essentra Components
Kuvaus: BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS,
Varastossa: 264267 pcs
ladata:
RFQ
valmistajat: Wurth Electronics
Kuvaus: SNAP RIVET 2,6/4,8 MM
Varastossa: 378473 pcs
ladata:
RFQ
468828
ladata: 468828.pdf
3442
valmistajat: Keystone Electronics Corp.
Kuvaus: RIVET SNAP 0.190" NYLON BLACK
ladata: 3442.pdf
XT2500500A
XT2500500A
Kuvaus: BARBED FASTENER 0.630" NYLON BLK
ladata: XT2500500A.pdf
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: RIVET BLIND 0.472" ALUMINUM