OFSP-10-45
Essentra ComponentsEssentra Components
OFSP-10-45 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OFSP-10-45
Valmistaja / merkki: Essentra Components
Tuotteen Kuvaus OPT FIBER SPLICE PROTECTOR 1.77"
lomakkeissa: 1.OFSP-10-45.pdf2.OFSP-10-45.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
OFSP-10-45: n tekniset tiedot
Osa numero OFSP-10-45 Valmistaja Essentra Components
Kuvaus OPT FIBER SPLICE PROTECTOR 1.77" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 89967 pcs Tietolomake 1.OFSP-10-45.pdf2.OFSP-10-45.pdf
Tyyppi Splice tekniset tiedot 1.5mm Inner Dia, 45.0mm Length